Hohdokkaat Analytiikan työpaikat

13 syyskuu, 2019
Julkaisija: Admin

Analyytikko tai analytiikka-töistä kiinnostunut! Tässä Dataverkoston otanta avoimista analytiikka-töistä viikonloppua varten. Selaa ja laita hakemus menemään!

P.S. Jos et ole vielä tehnyt digiosaajaprofiiliasi meille, niin voit tehdä sen 2 minuutissa täältä https://www.dataverkosto.com/candidate_signup?ref=nav
Tekemällä profiilin pysyt aina kartalla parhaista duuneista ja voit tulla löydetyksi unelmiesi duuniin. Meillä työ etsii osaajaa!

 

       
Experis IT ICT Business Analyst Uusimaa https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/ict-business-analyst-espoo-smsan-11392710
Ramboll Finland Oy Data Arcitect Espoo https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/ramboll-finland-data-architect-espoo-sdsuu-11538843
Posti Junior Business Analyst Helsinki https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/junior-business-analyst-sasca-11438922
Right People Group Business Analyst Helsinki https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/business-analyst-projekti-helsinki-sdsuu-11544357
Academic Work Business Analyst Espoo https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/business-analyst-konecranesille-sasca-11549209
Saldo Finance Oyj Junior Data-analyytikko Helsinki https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/junior-data-analyytikko-sasta-11533051
POP Pankkiliitto Web-analyytikko Espoo https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/pop-pankkiliitto-osk-web-analyytikko-espoo-sdsuu-11528064
Metsä Group Procurement Analyst Espoo https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/procurement-analyst-smset-11530654
Voima Ventures Startup Analyst Vaasa https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/startup-analyst-stshe-11546123
CGI Suomi Junior Analyst Espoo https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/junior-analyst-scsgi-11540907
Games Fanctory Business Analyst Vaasa https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/business-analyst-stshe-11542967
Neste Oyj Data Analyst Espoo https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/data-analyst-snses-11532611
Academic Work Asiakkuusanalyytikko Helsinki https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/asiakkuusanalyytikko-ilmarinen-sasca-11428493
POP Pankkiliitto Web-analyytikko Espoo https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/web-analyytikkoa-stse-11524353
McKinsey & Company Business Analyst Helsinki https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/business-analyst-smsck-10955649
SCM Suomi OY Data Analyst Helsinki https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/data-analyst-helsinki-sdsuu-11542820
Moventas Gears Oy FE Analyst Jyväskylä https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/moventas-gears-fe-analyst-jyvaskyla-sdsuu-11419871
DNA Liiketoiminta-analyytikko Helsinki https://duunitori.fi/tyopaikat/tyo/liiketoiminta-analyytikko-sdsna-11540695